VELKOOBCHOD

Nabídka produktů Menforsan je široká a velmi lákavá. Pokud vás tyto produkty zaujaly a chcete s nimi pracovat či je prodávat, nabízíme vám možnost spolupráce.

Ať už jste malý prodejce potřeb pro zvířata, vlastníte zvířecí kosmetický salon či chcete vytvořit vlastní e-shop s produkty Menforsan, protože si stejně jako my myslíte, že kvalitu si zaslouží všichni bez rozdílu, pak jste tu správně, nakupujte produkty Menforsan za velkoobchodní ceny!

V případě zájmu nás, prosíme, kontaktujte na tel. čísle 774 673 777, na e-mailu: spadrnova@allnature.cz nebo využijte náš webový formulář. Spojíme se s vámi do 24 hodin, zašleme velkoobchodní ceník a společně nalezneme tu nejlepší cestu vašeho rozvoje s produkty Menforsan.

Značka Menforsan je velmi oblíbená, kdo všechno produkty Menforsan už používá?

- Zvířecí kosmetické salony

- Chovatelské stanice a stáje

- Chovatelské potřeby

- Veterinární kliniky

- Internetové obchody

                   

 

Pokud váháte a nejste si jisti, zda jít cestou kvality spolu se značkou Menforsan a naší podporou, nechte se přesvědčit! Nabízíme vám maximální podporu v prodeji výrobků značky Menforsan, kterou do České republiky přímo dovážíme ze zahraničí a pro kterou máme v České republice výhradní zastoupení.

Co vám kromě kvalitních produktů za výbornou cenu nabízíme?

Při objednávce nad 1 500 Kč včetně DPH vám produkty zašleme ZDARMA s dodáním do 48 hodin. Obchodům poskytneme kvalitní profesionální fotografie a strukturované texty ve Wordu, tak aby přidávání nových výrobků do jejich e-shopu bylo maximálně jednoduché a rychlé. U výrobků poskytujeme zdarma letáky, které je možné vkládat do expedovaných balíků, a tím prodávané výrobky lépe propagovat a motivovat tak koncové zákazníky k opakovaným nákupům. Dále poskytujeme veškeré propagační materiály, jako jsou letáky, plakáty, displaye, stojany, a maximální podporu při prodeji.